EN FA
نمایندگی محصولات جین گلایدر در ایران

باشگاه پروازی کلود بیس شرایطی را فراهم آورده است تا تمام افرادی که به هر شرایطی امکان پیوستن به ورزش مهیج پاراگلایدر را ندارند ، حس زیبا ی پرواز را درک کنند و به راحتی ، بدون هیچ گونه آموزش و مقدماتی به همراه یک خلبان خبره و مورد تایید فدراسیون ورزش های هوایی پرواز کند و از بلندای آسمان ، پرنده بودن را لمس کند.

خوشبختانه برای تجربه ی پرواز با پاراگلایدر ، محدودیت سنی خاصی وجود ندارد ، و تمامی افراد ، از کودکان خردسال تا افراد مسن و حتی افرادی که توانایی حرکتی دارنند میتوانند حس خوب آزاد بود در کران آسمان را درک کنند .

و اما تنها موردی که حائز اهمیت است ، رنج وزنی پسنجر ، و یا همان مسافر میباشد که باید در محدود ه ی بین 20 تا 120 کیلوگرم باشد .توضیحات تکمیلی
 

مدت زمان پرواز ، حدود 10 تا 15 دقیقه میباشد ، با توجه به شرایط پسنجر و همچنین شرایط آب و هوایی این میزان متغییر میباشد .

در این ورزش ، مشخصا نمیتوان زمان دقیقی برای پرواز تعیین نمود و تمامی برنامه ریزی ها  بر اساس شرایط جوی مساعد برای پرواز و با هماهنگی های باشگاه و پسنجر محترم صورت میگیرد

لازم به ذکر است که ، تمامی وسیایل پروازی مورد استفاده در باشگاه کلودبیس ، دارای چتر های کمکی و پشتیبانی میباشند که صرفا برای استفاده  در شرایط اضطراری و بالاتر بردن امنیت پرواز مسافرین میباشد.


آمادگی پیش از پرواز :
 

* کفش مناسب یکی از مواردی است که پسنجر محترم باید به همراه داشته باشد ، ترجیحا کفشی ساق بلند برای حفظ بیشتر مچ پا

* عینک آفتابی ، به دید بهتر شما کمک بسزایی خواهد کرد
* با توجه به فصل ، حداقل یک لباس گرم و بادگیر به همراه داشته باشید